O nas

Classic Studio

Istnieje od 1999 roku i z każdym rokiem dynamicznie się rozwija. Jest skarbnicą nieograniczonych możliwości i bardzo oryginalnych pomysłów.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie poligrafii.

Nasza oferta, to przede wszystkim setki druków ozdobnych FIRMOWYCH, noworocznych, wielkanocnych, ŚLUBNYCH i okolicznościowych z indywidualnym tekstem, wykonanych z najwyższej klasy papierów szlachetnych importowanych z całego świata.

Przepiękne i niezwykłe wzornictwo jest nieustannie uzupełniane modnymi wzorami, a nowe produkty dostępne w Wielkopolsce tylko w naszym salonie, zaskakują bardzo dostępnymi cenami.

Wycinanie laserowe, tłoczenie, złocenie oraz różne technologie druku, od lat zaspakajają najwybredniejsze gusta naszych klientów.

NAJBOGATSZA OFERTA W WIELKOPOLSCE, unikalność produktów, fachowa obsługa, niesamowita elastyczność oraz realizowanie indywidualnych projektów, zapewniła nam zaufanie u wielu PRESTIŻOWYCH FIRM oraz najbardziej wymagających ODBIORCÓW INDYWIDUALNYCH z czego jesteśmy bardzo dumni.

Uzupełnieniem naszej niezwykłej oferty są takie produkty jak min.: biznes karty, wizytówki, karty pocztowe, ulotki, plakaty, teczki ofertowe, papiery firmowe, koperty firmowe, notesy, kalendarze itp.

Praca nad rozwojem i wizerunkiem firmy jest dla nas ogromną przyjemnością, ponieważ wszystko co tworzymy dla Państwa wypływa z głębi naszego serca i sprawia nam ogromną radość.

Uwieńczeniem naszej wieloletniej działalności jest poczucie potrzeby niesienia pomocy biednym i chorym maluchom, dlatego nasze KOLEKCJE KART ŚWIĄTECZNYCH co roku od wielu lat wspierają akcje dobroczynne i szczytne cele.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym klientom, dzięki którym mogliśmy odmienić los najbardziej potrzebującym, a nasze produkty stały się jeszcze bardziej wyjątkowe i wartościowe.

Zapraszamy.