relacje z targów

Relacje z Targów
2010 ROK - TEREN MIĘDZYNARODOWYCH TARGóW POZNAŃSKICH
 

 

 

2009 ROK - HALA WIDOWISKOWA ARENA, POZNAŃ

Było nam ogromnie miło gościć tłumy Młodych Par na naszym firmowym stoisku Targów Ślubnych 11 stycznia br. na płycie głównej w Arenie.

Ponieważ nasza firma, ku naszej radości, wciąż dynamicznie się rozwija, spełniając potrzeby najbardziej wymagających odbiorców, również w tym roku mogła pochwalić się pięknymi, nowymi kolekcjami, które bardzo spodobały się naszym Gościom.

Co roku pragniemy poszerzyć naszą ofertę o produkty, które zdecydowanie różnią się od prezentowanych w innych firmach. Dzięki temu jesteśmy bardziej atrakcyjni i konkurencyjni.

Jak zwykle, byliśmy również sponsorami nagrody w postaci zaproszeń ślubnych. Losowanie odbyło się na scenie głównej. Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom imprezy bardzo dziękujemy, kłaniamy się i zapraszamy do naszego salonu, który przeniósł się z "Okrąglaka" do Pasażu Handlowego "SIMEX".

 

 

2008 ROK - IBB ANDERSIA HOTEL
 

16 listopada br. w eleganckich wnętrzach hotelu Andersia mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze produkty. Jesiennej edycji Targów Ślubnych towarzyszyła kameralna atmosfera, dzięki której odwiedzający mieli możliwość bardzo szczegółowo zapoznać się z niezwykłą ofertą. Nasze stoisko cieszyło się wielkim zainteresowaniem, a my mogliśmy ponownie przynieść trochę radości Narzeczonym, którzy wygrali na targach komplet zaproszeń ślubnych z naszej kolekcji. Gratulujemy!

Dziękujemy Państwu za przybycie, pozdrawiamy i zapraszamy do naszego salonu.

 

 

2008 rok - Hala Widowiskowa ARENA, Poznań
W niedzielę 13 stycznia br. po raz kolejny nasza firma wzięła udział w Targach - Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej. Impreza tradycyjnie odbyła się w Hali Widowiskowej - ARENA.

 
 

Prezentacja naszej oferty, jak każdego roku uzupełnionej nowymi, atrakcyjnymi produktami, przyniosła nam wiele radości i satysfakcji, tym bardziej, że usłyszeliśmy od naszych Szanownych Gości wiele dobrych opinii na nasz temat i miłych słów! Nie ma dla nas większej nagrody, jak zadowolony i spełniony klient, który docenił naszą pracę, serce, które w nią włożyliśmy i nasz produkt, który wciąż doskonalimy.

Z wielką przyjemnością gościliśmy na naszym stoisku liczne tłumy zainteresowanych, z czego jesteśmy bardzo dumni. Nasza najbogatsza oferta w Wielkopolsce i najwyższej klasy produkty zyskały uznanie u wielu Młodych Par.

Byliśmy również sponsorami dwóch kompletów zaproszeń ślubnych. Losowanie konkursu SMS-owego i ANKIETOWEGO odbyło się na scenie głównej w trakcie trwania imprezy targowej w obecności licznej widowni. Gratulujemy zwycięskim parom i zapraszamy do naszego salonu w OKRĄGLAKU, w celu wyboru wzoru zaproszenia i omówienia szczegółów realizacji zamówienia.

 
Scena główna - odbiór nagrody w postaci zaproszeń ślubnych - konkurs SMS-owy.
 
Scena główna - losowanie nagrody w postaci zaproszeń ślubnych - konkurs ANKIETOWY.
 

Wszystkim Gościom bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i do zobaczenia w naszej firmie.

 

 

2007 rok - Hala Widowiskowa ARENA, Poznań

 

W niedzielę 14 stycznia 2007 roku w poznańskiej Arenie odbyła się największa w Wielkopolsce impreza wystawiennicza branży ślubno-weselnej - Wielka Poznańska Gala Ślubna.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy gościć na naszym stoisku targowym tak liczne tłumy zwiedzających par, planujących wkrótce ślub. Mieliśmy okazję po raz kolejny, na tak dużej imprezie zaprezentować swoją bardzo bogatą i urozmaiconą ofertę, co roku uzupełnianą nowymi atrakcyjnymi produktami, oraz służyć Państwu swoim wieloletnim doświadczeniem.

Bardzo się cieszymy, że nasze zaproszenia, zawiadomienia ślubne oraz inne druki towarzyszące tej uroczystości, cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem. Każdy znalazł coś dla siebie. Od wzorów prostych i eleganckich, poprzez romantyczne, nowoczesne, niekonwencjonalne, skończywszy na wzorach z odrobiną humoru.
Liczne kombinacje, możliwości zmiany koloru papieru w danym wzorze, gabarytów blankietu, dodatków i aplikacji bardzo uatrakcyjniła naszą ofertę. Propozycja realizacji indywidualnych pomysłów klientów, polegająca na tworzeniu od podstaw blankietu na specjalne życzenie o niespotykanej formie i kolorze (np. ze zdjęciem młodych lub miejsca, gdzie będzie odbywała się uroczystość ślubna) cieszyła się również dużym zainteresowaniem.

Na naszym stoisku można było zobaczyć wiele ciekawych pomysłów i urozmaiconych dodatków, które w czasie trwania Państwa uroczystości ślubnej i weselnej mile zaskakuje gości, a impreza staje się bardziej spektakularna i niepowtarzalna.

Przez cały czas trwania targów był zorganizowany konkurs, dzięki któremu mieliśmy przyjemność być SPONSORAMI NAGRóD w postaci dwóch kompletów ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH.

Losowanie nagród odbyło się na scenie głównej obok licznych pokazów. Setki widzów zgromadzonych na trybunach czekało z biciem serca na odczytanie nazwisk zwycięzców.

Gratulujemy szczęśliwcom i zapraszamy do naszego salonu do OKRĄGLAKA w celu ustalenia wszystkich szczegółów dotyczących realizacji zaproszeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko i z wielką radością zapraszamy do naszej siedziby, gdzie już w bardziej spokojnych i komfortowych warunkach można szczegółowo zapoznać się z naszą niezwykłą ofertą.

 
2007 rok - Hotel NOVOTEL, Poznań

 

Stoisko firmy Classic Studio - prezentacja produktów ślubnych, pozwoliła nam, jak co roku, podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem.

 
2006 rok - Hala Widowiskowa ARENA, Poznań

Stoisko firmy Classic Studio - nasza wzbogacona o nowe i atrakcyjne wzory oferta, odniosła duży sukces, z czego jesteśmy bardzo dumni.
Scena Główna - losowanie nagrody
(komplet zaproszeń ślubnych),
ufundowanej przez naszą firmę.
 

 

2005 rok - Hala Widowiskowa ARENA, Poznań

 

Stoisko firmy Classic Studio - po raz kolejny mogliśmy zaprezentować bardzo bogatą i urozmaiconą ofertę naszych produktów.

 
2004 rok - Hala Widowiskowa ARENA, Poznań

Stoisko firmy Classic Studio - nasza papeteria ślubna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.